Kes me oleme

Värbamisbüroo NeleTalent  pakub oma klientidele otsemüügile tuginevat värbamisteenust – tööd müüakse nii passiivsetele kui ka aktiivsetele tööotsijatele.

Meie tugevused

  • Oskuslik tööandja müümine
  • 13+ aastat kogemust otsemüügis ja personaliotsingutes
  • Universaalsus. Oskus müüa erinevaid ametipositsioone

Meie väärtused

  • Usk iseendasse
  • Töökus
  • Järjekindlus

Koostööpartnerite tagasiside

Oleme teinud Nelega tegusat koostööd 4+ aastat!
Koos oleme leidnud mitmeid vajalikke töötajaid- spetsialiste. Nele on meie jaoks alati olemas, vastab ja tegutseb kiiresti. Nele viitsib endale selgeks teha, kes on tema partnerettevõte ja keda ning miks me vajame. See aitab leida lootusetuna tunduvas olukorras parimad töötajad!
Meie oleme rahul ja julgeme soovitada!
NeleTalent pakub väga kvaliteetset teenust tööjõu värbamises. Nad mitte lihtsalt ei filtreeri läbi kandidaate vaid teevad lisaks ka sihtotsingut, mis annab oluliselt parema tulemuse, kui ainult ise kandideerijate peale loota.
City Property on korduvalt teenusega rahule jäänud ja soovib NeleTalent OÜ-le edu ning palju uusi kliente!
Julgelt soovitame valida koostööpartneriks just selle värbamisettevõtte. Personaalne lähenemine, professionaalne asjaajamine ning väga kiire töö.
Kätlin Abrams
Kinnisvaraspetsialist, City Property OÜ
Oleme NeleTalent OÜ-ga algusest peale teinud väga head koostööd. Oma partnerina kasutamegi peamiselt NeleTalent OÜ-d, kuna nad suudavad leida töötajaid lihttöölisest spetsialistideni. Ettevõtet iseloomustab soov panustada kliendisoovi, leida just konkreetsele ettevõttele sobiv töötaja, tehes selgeks milliste oskuste ja omadustega inimest otsitakse. Nende otsing on väga põhjalik, praakides juba eos välja kandidaadid, kes ettevõttele ei sobi või ei oleks seal õnnelikud. Nad annavad alati oma parima ka siis, kui töökoha asukoht ei ole just kõige atraktiivsem või töö iseloom veidi raskem/keerulisem. NeleTalent OÜ tegutseb kiiresti ja annab pidevat tagasisidet konkursside käigust ning aitab igati kaasa mõelda ja vajadusel strateegiat muuta, et värbamine oleks kiire ja edukas. Nende mototks võiks olla: win&win. Mõlemad osapooled võidavad, kui värbamine on kiire ja tõhus
Merike Mägi
Bestnet Grupp personalijuht

Meie koostööpartnerid

Scroll to Top